Portfölj fem svenska grafiker

Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker
Portfölj fem svenska grafiker

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PORTFÖLJ (3), "Fem svenska grafiker", portfölj med fyra färglitografier, varav 2 st ramade, signerade och numrerade 148/360, bladstorlek ca 45x55 cm
Omfattar: Reinhold Ljunggren Tidig marsmorgon, Lennart Gram Vinterfågel, Roland Svensson Vinterskymning i Sandhamn, Nisse Zetterberg Medan det ännu är vinter.

Litografi av K. A. Pehrson saknas

652281

2019-06-07