Emil Lundgren oljemålning

Emil Lundgren oljemålning
Emil Lundgren oljemålning
Emil Lundgren oljemålning
Emil Lundgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

EMIL LINDGREN (1866-1940): Flicka som vallar getter, signerad och daterad Leksand 1924, olja på duk, ca 68x90 cm

Visst färgbortfall längs kant

652289

2019-06-16