Bernt Nordstedt Bergboms 1960-tal

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BERNT NORDSTEDT, bordslampa av opakt vitt glas och detaljer av teak, 1960-tal, modell B-015, etikettmärkt, skärm medföljer, höjd ca 46 cm, med skärmen 69 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

652314

2019-06-07