Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BERNT NORDSTEDT, bordslampa av opakt vitt glas och detaljer av teak, 1960-tal, modell B-015, etikettmärkt, skärm medföljer, höjd ca 46 cm, med skärmen 69 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
652314
2019-06-07