Taklampa design Luxus
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, "Ägg", rött glas, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, höjd ca ca 25 cm, ljusblå kupa utan armaturdel medföljer
Den ljusblå kupan med mindre nagg, takkopp kompletterad från ikea
652318
2019-06-07