Taklampa design Luxus

Taklampa design Luxus
Taklampa design Luxus
Taklampa design Luxus
Taklampa design Luxus
Taklampa design Luxus
Taklampa design Luxus
Taklampa design Luxus
Taklampa design Luxus

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, "Ägg", rött glas, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, höjd ca ca 25 cm, ljusblå kupa utan armaturdel medföljer

Kuntoraportti

Den ljusblå kupan med mindre nagg, takkopp kompletterad från ikea

652318

Päivämäärä:

2019-06-07