Byrå gustaviansk stil 1900-talets mitt
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, fanerad med olika träslag, b.l.a. pallisander, intarsiadekor av flöjtspelande putto, ornament och beslag i mässing, höjd ca 82, 95 x 49 cm
CITES-intyg inom EU medföljer
Mindre märken
652321
2019-06-07