Byrå gustaviansk stil 1900-talets mitt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, fanerad med olika träslag, b.l.a. pallisander, intarsiadekor av flöjtspelande putto, ornament och beslag i mässing, höjd ca 82, 95 x 49 cm

CITES-intyg inom EU medföljer

Mindre märken

652321

2019-06-07