Dosa silver

Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver
Dosa silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSA med lock, silver/900, Kairo, 1900-talets första hälft, Egypten, diameter ca 12,5 cm, vikt ca 220 g

Smärre slitage

652324

2019-06-09