Oscar Björk oljemålning

Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning
Oscar Björk oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSCAR BJÖRK (1860-1929): Parklandskap, signerad Oscar Björk, olja på pannå, ca 46x61 cm

652333

2019-06-08