Georg Klinghammer
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG KLINGHAMMER (född 1900-?): Kopia efter F de Zurbarán: St Fransiskus i extas, a tergo signerad Klinghammer, olja på duk, ca 66x60 cm
Omramad, del av motivet på baksida p.g.a. undermålig omramning
652338
2019-06-07