Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997): "Harlekin", ur sviten Figurativ, 1987, signerad Vasarely, numrerad 16/50, färgserigrafi editerad av Galerie Börjeson, Malmö, ca 70x48 cm

652383

2019-06-07