Karmstol ek renässansstil

Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil
Karmstol ek renässansstil

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

KARMSTOL, ek, 1800-tal, renässansstil, baljformad rygg, skuren dekor av bland annat putti och akantusblad, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, tejpad klädsel

652401

2019-06-07