Klubbat för:
1 900 SEK
2 500 SEK
KARMSTOL, ek, 1800-tal, renässansstil, baljformad rygg, skuren dekor av bland annat putti och akantusblad, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, tejpad klädsel
652401
2019-06-07