Matbord nyrenässans

Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, på hjul, skivor fanerade i mahogny, höjd ca 79, 110x108 cm, senare iläggskiva ca 51 cm

Slitage, sprickor

652405

2019-06-07