Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
MATBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade ben, på hjul, skivor fanerade i mahogny, höjd ca 79, 110x108 cm, senare iläggskiva ca 51 cm
Slitage, sprickor
652405
2019-06-07