Carl hjalmar Norrström oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM (1853-1923): kvinnopotrtätt, olja på duk, signerad samt daterad C. HJ Norrström -85, mått ca 64x49

Färgbortfall

652410

2019-06-07