Böcker Varia
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖCKER VARIA (16) Actes et Memoires... 1679, samtida pergamentband, The poets of Great Britain, 8 vol, 1700-talets slut, samtida helfr band, med gravyrer, Histoire du Ciel..... Paris 1757, samtida helfr band, Geografisk och historisk beskrivning över italien (på franska) 1869, J C A Bauer, Alexander Sellkirchs sällsamma äfventyr, Stockholm 1823, samtida hlfr band, Francisco Pomey, Pantheum mythicum, 1697, samtida hlfr band, Theatre complet, 3 vol, 1778 samtida hlfr band
En bok med lös pärm, uttorklat skinn, slitage, en med lös rygg, bruks och åldersrelaterat slitage, ej genomgångna
652434
2019-06-10