Böcker Varia

 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia
 Böcker Varia

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖCKER VARIA (16) Actes et Memoires... 1679, samtida pergamentband, The poets of Great Britain, 8 vol, 1700-talets slut, samtida helfr band, med gravyrer, Histoire du Ciel..... Paris 1757, samtida helfr band, Geografisk och historisk beskrivning över italien (på franska) 1869, J C A Bauer, Alexander Sellkirchs sällsamma äfventyr, Stockholm 1823, samtida hlfr band, Francisco Pomey, Pantheum mythicum, 1697, samtida hlfr band, Theatre complet, 3 vol, 1778 samtida hlfr band

En bok med lös pärm, uttorklat skinn, slitage, en med lös rygg, bruks och åldersrelaterat slitage, ej genomgångna

652434

2019-06-10