Christian Sell

Christian Sell
Christian Sell
Christian Sell
Christian Sell
Christian Sell
Christian Sell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHRISTIAN I SELL (1831-1883): Sjukvårdare och sårade soldater, signerad och daterad -72, olja på pannå, ca 19x27 cm

652440

2019-06-07