Fåtölj samt fotpall Åke Fribyter "Kroken"
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ÅKE FRIBYTER, "Kroken", fåtölj och fotpall, stomme i formböjd betsad bok, klädsel i skinn,1970-tal, Nelo Möbler, fåtöljens höjd ca 68, sitthöjd 30 cm
Fåtöljen med brunröd klädsel, fotpallen med ljusbrun klädsel, bruksslitage
652459
2019-06-16