Fåtölj samt fotpall Åke Fribyter "Kroken"

Fåtölj samt fotpall Åke Fribyter

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE FRIBYTER, "Kroken", fåtölj och fotpall, stomme i formböjd betsad bok, klädsel i skinn,1970-tal, Nelo Möbler, fåtöljens höjd ca 68, sitthöjd 30 cm

Fåtöljen med brunröd klädsel, fotpallen med ljusbrun klädsel, bruksslitage

652459

2019-06-16