Elsa Conradt-Eberlin porträtt av Karen Blixen
2019-06-09
652462
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELSA CONRADT-EBERLIN (1914-2003): Karen Blixen, litografi, signerad och daterad i trycket Elsa Conradt-Eberlin Louisiana 27/10 61 samt märkt med Karen Blixens namnteckning, dagermått ca 27x19 cm