Elsa Conradt-Eberlin porträtt av Karen Blixen
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ELSA CONRADT-EBERLIN (1914-2003): Karen Blixen, litografi, signerad och daterad i trycket Elsa Conradt-Eberlin Louisiana 27/10 61 samt märkt med Karen Blixens namnteckning, dagermått ca 27x19 cm
652462
2019-06-09