Elsa Conradt-Eberlin porträtt av Karen Blixen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELSA CONRADT-EBERLIN (1914-2003): Karen Blixen, litografi, signerad och daterad i trycket Elsa Conradt-Eberlin Louisiana 27/10 61 samt märkt med Karen Blixens namnteckning, dagermått ca 27x19 cm

652462

2019-06-09