Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 dlr, 1900-tal, sk "grenmöbel", bestående av, bord, soffa, 2 stolar, 2 taburetter, bordet höjd ca 72 70x130, bänkens längd ca 150 cm
Bruksslitage
652468
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här