Trädgårdsmöbel 6 dlr

Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr
Trädgårdsmöbel 6 dlr

Klubbat för:

5 800 SEK

4 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 dlr, 1900-tal, sk "grenmöbel", bestående av, bord, soffa, 2 stolar, 2 taburetter, bordet höjd ca 72 70x130, bänkens längd ca 150 cm

Bruksslitage

652468

2019-06-09