Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK LAGERSTRÖM (1874-1955): gård med träd, signerad och daterad 1915, olja på duk, ca 78x65 cm

652471

2019-06-08