Pär Siegård oljemålning

Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning
Pär Siegård oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1887-1961): Jesus på korset, signerad Pär Siegård, olja på duk, ca 82x52 cm

652476

2019-06-09