Rune Lindström affisch Himlaspelet

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RUNE LINDSTRÖM, affisch, "Himlaspelet", 13-22 juli 1956, Leksand, ca 100x70 cm

Kuntoraportti

Revor, slitage, lagningar

652479

Päivämäärä:

2019-06-09