Rune Lindström affisch Himlaspelet
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RUNE LINDSTRÖM, affisch, "Himlaspelet", 13-22 juli 1956, Leksand, ca 100x70 cm
Kuntoraportti
Revor, slitage, lagningar
652479
Päivämäärä:
2019-06-09