Helene Segnestam Rosengren - Porträtt Mandela

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELENE SEGNESTAM ROSENGREN (född 1965): Nelson Mandela, monogramsignerad och daterad -12, olja på duk, ca 70x57 cm

652481

2019-06-16