Stig Wennström

Stig Wennström
Stig Wennström
Stig Wennström
Stig Wennström
Stig Wennström
Stig Wennström

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

STIG WENNSTRÖM (f 1938): Skärgårdslandskap, 2 st signerade SW, olja på pannå, ca 19,5 x 24 cm

652509

2019-06-08