Käpp silverkrycka

Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka
Käpp silverkrycka

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

KÄPP, 1920-tal, krycka, silver, svartlackerad, doppsko i metall, höjd ca 93 cm

Med gravyr, brukslitage

652518

2019-06-09