Käpp

Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp
Käpp

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

KÄPP, 1900-talets första hälft, krycka, silver, doppsko i mäsing, höjd ca 78 cm

Monogrram, slitage

652519

2019-06-09