Harald Sallberg oljemålning

Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning
Harald Sallberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Stockholmsvy, signerad och daterad Harald Sallberg 38, olja på pannå, 37x48 cm

652529

2019-06-09