Berto Marklund

Berto Marklund
Berto Marklund
Berto Marklund
Berto Marklund
Berto Marklund
Berto Marklund
Berto Marklund
Berto Marklund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTO MARKLUND, (f 1931): kvinnofigur i gips, signerad och daterad Berto M 59, mått ca 50x135,

Slitage

652531

2019-06-09