Alfred Hedlund oljemålning
2019-06-09
652532
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALFRED HEDLUND (1884-1930): Motiv med gård, olja på duk, signerad, ca 32x42cm
Krackelyr, mindre färgbortfall i kanterna