Alfred Hedlund oljemålning

Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning
Alfred Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ALFRED HEDLUND (1884-1930): Motiv med gård, olja på duk, signerad, ca 32x42cm

Krackelyr, mindre färgbortfall i kanterna

652532

2019-06-09