Per Forsell

Per Forsell
Per Forsell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER FORSELL (1898-1979): utan titel, signerad och daterad 1945, gelatinsilverfotografi, ca 59x49 cm

Slitage

652547

2019-06-09