Kliuchnikov

Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov
Kliuchnikov

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Sommaräng i Skåne signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 102x63 cm

652556

2019-06-09