Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
PORSLIN, 5 dlr, porslin, Kina, mattallrikar, 3 st, diameter ca 23 cm, 1 djup tallrik diameter 23 cm, en chokladkanna höjd 12 cm
Nagg, sprickor, lagningar
652559
2019-06-15