Göran Johansson akvareller

Göran Johansson akvareller
Göran Johansson akvareller
Göran Johansson akvareller
Göran Johansson akvareller
Göran Johansson akvareller
Göran Johansson akvareller

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN JOHANSSON (född 1941): Gråtrut, signerad och daterad Edvard, GJ 2000, blandteknik på duk, dukmått ca 40x55 cm

652567

2019-06-09