Förkromade stålrörsfåtöljer

Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer
Förkromade stålrörsfåtöljer

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖJER, 1900-talets andra hälft, stomme i förkromade stålrör, sitt- och ryggplymåer samt. armstöd klädda i svart skinn, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, skinnet med nötningar

652570

2019-06-09