KLÄDSKÅP

KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP
KLÄDSKÅP

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, skuren dekor "äpplet" betsat ekfaner, spegel i dörren, beslag i mässing, höjd ca 200, 80x46 cm,

Halv nyckel medföljer och finns att hämta i utlämningen, brytmärken vid låset, bruksslitage

652571

2019-06-09