Skåp empirestil
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKÅP, empirestil, 1900-talets början, bl a mahognyfanér, mässingsbeslag, invändiga hyllplan, 106x78x45 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Bruksslitage, ytskador
652574
Päivämäärä:
2019-06-09