Ljusstakar Louis Seize-stil

Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil
Ljusstakar Louis Seize-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-talets andra hälft, Louis Seize-stil, stommar i massiv mässing, för 3 ljus vardera, höjd ca 46 cm

Vaxrester, åldersrelaterat slitage

652579

2019-06-09