Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1800-talets andra hälft, Louis Seize-stil, stommar i massiv mässing, för 3 ljus vardera, höjd ca 46 cm
Vaxrester, åldersrelaterat slitage
652579
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här