Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERRBYRÅ, 1800/1900-tal, 6 lådor, rikligt med beslag i brons, mahogny, nyckel finns, höjd ca 141 samt 49x55 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
652580
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här