Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800/1900-tal, 6 lådor, rikligt med beslag i brons, mahogny, nyckel finns, höjd ca 141 samt 49x55 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

652580

2019-06-09