Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA BAUER, skål, glas, Kosta, slipad dekor av blommor, signerad Kosta 57094, SIGP Lisa Bauer, höjd 15, diameter 15,5 cm
Smärre slitage
652589
2019-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här