Lisa Bauer glasskål

Lisa Bauer glasskål
Lisa Bauer glasskål
Lisa Bauer glasskål
Lisa Bauer glasskål
Lisa Bauer glasskål
Lisa Bauer glasskål
Lisa Bauer glasskål
Lisa Bauer glasskål

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA BAUER, skål, glas, Kosta, slipad dekor av blommor, signerad Kosta 57094, SIGP Lisa Bauer, höjd 15, diameter 15,5 cm

Smärre slitage

652589

2019-06-09