Dieter Kunz oljemålning

Dieter Kunz oljemålning
Dieter Kunz oljemålning
Dieter Kunz oljemålning
Dieter Kunz oljemålning
Dieter Kunz oljemålning
Dieter Kunz oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIETER KUNZ (Österrike/Sverige, samtida): "Ghost Rider (Gengångare)", signerad Dieter Kunz, olja på duk, ca 65x81 cm

652596

2019-06-09