K G Nilson litografier

K G Nilson litografier
K G Nilson litografier
K G Nilson litografier
K G Nilson litografier
K G Nilson litografier
K G Nilson litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

K-G NILSON (född 1942): Stockholmsminnen, mapp med färgserigrafier, 3 st, signerade och daterade 2014, K-G Nilsson 2014, EA 2/15 ca 60x50 cm

652603

2019-06-09