Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, fotpall, rokokostil, 1900-talets senare del, mörkgrönt skinn, inköpta på firma SPAK, sitthöjd 48 cm, pallens mått 70x56 cm
Bruksslitage, pall med löst ben
652611
2019-06-09