Trädgårdsmöbel Grythyttan

Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan
Trädgårdsmöbel Grythyttan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTHUR LINDQVIST, trädgårdsmöbel, 5 dlr, Grythyttan, omkring 2000, skyltmärkning, ek med grönt stål, bestående av bord, stolar, 4 st nr 1, bordets mått höjd ca 70, 120x70, sitthöjd 42 cm

Bordet med ytskador, stolar med märre ytslitage

652612

2019-06-09