Bänk med lådor

Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE WAHL IVERSEN, låg bänk med 2 lådor, tak/teakfanér, 1960-tal, Ikea, höjd ca 44, 100 x 45 cm

Bruksslitage

652616

2019-06-14