Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIAN GRABINSKI, lådbänk samt skåpmodul med hyllor, skivfack och lådor, ur MTP-serien, ek/ekfaner, IKEA, 1960-tal, höjd ca 150, 110x40 cm
Bruksslitage
652618
2019-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här